HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HcFan

HcFan Hayko Cepkin hakkında paylaşımlar bulabileceğiniz bir platform.

AnasayfaAna SayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anneke van Giersbergen & Hayko Cepkin! Aynı Sahnede! - Birsen Birdir / 07.04.2010

YazarMesaj
Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

Anneke van Giersbergen & Hayko Cepkin! Aynı Sahnede! - Birsen Birdir / 07.04.2010 Empty
MesajKonu: Anneke van Giersbergen & Hayko Cepkin! Aynı Sahnede! - Birsen Birdir / 07.04.2010   Anneke van Giersbergen & Hayko Cepkin! Aynı Sahnede! - Birsen Birdir / 07.04.2010 Icon_minitimeÇarş. Nis. 07, 2010 1:31 pm

Anneke van Giersbergen & Hayko Cepkin! Aynı Sahnede! - Birsen Birdir / 07.04.2010 Wul7q1

Rock'n Dark Büyük Final için bana öyle güzel bir hediye verdi ki!!! Artık bilmeyeniniz kalmadı, Anneke van Giersbergen hayranlığımı. Hatta bu gün bu işi yapıyorsam büyük sebebi de kendisidir! Aralık ayında Danny Cavanagh'la muhteşem bir konser vermişlerdi. Üstünden çok zaman geçmedi ki şimdi büyük finalimiz için yeniden burada! Final tarihi 30 Nisan, daha Mersin yolculuğumuz var ama hem basın açıklaması hem de Hayko ile tanışmak için erken geldi Anneke. Çünkü büyük finalde ayrı ayrı sahne almalarının yanısıra, birlikte de performans sergileyecekler! Şansıma bakar mısınız?! Senelerce bekledikten sonra 4 ay içinde 2., toplamda 4. röportajımı yaptım bugün! Ekipçe, basın toplantısından da önce oradaydık. Zeynep bile inanamadı halimize! Kurulum da tamam. Sıra geldi Anneke ve Hayko'yu beklemeye. İkisi de inanılmaz dakikti! Yayına yetişmek zorunda olduğumdan çok da fazla vaktim yoktu ama yine de o kısacık zamanda Anneke'nin nasıl hızla kilo verdiğinin sırrını öğrenmeyi başardım! Röportaj öncesi biraz garip olur diyordum, bir Türkçe bir İngilizce, üstelik birbirileri hakkında sorular, biraz yarışma tadında geçer diye endişeliydim ama o kadar keyifli aktı ki!

Elbette ki programda izleyebilecksiniz, yine yakın vakitte siteye de koymuş olurum! Bugüne dek, Moonspell,Within Temptation, Danny Cavangh, Devin Townsend ile inanılmaz başarılı ortaklılak gerçekleştiren Anneke'yi Hayko ile izlemek inanılmaz bir keyif olacak, şüphesiz! Birbirleri hakkında çok güzel şeyler söylediler, işin güzel yanı ise bunun formalite icabı değil de gerçekten içten olduğunu hissetmekti! O enerjiyi hissedebiliyordum. Hayko, Anneke için 'melek yüzlü, melek sesli' derken Anneke ilk olarak Hayko'nun çok güzel koktuğunu söyleyince epey kahkaha attık. En eğlenceli ve elbette -tahmin edebileceğiniz üzere- en özel röportajlarımdan biri oldu. Basın toplantısına ne yazık ki kalamadım. Birbirlerinin hangi şarkılarını söyleyecekleri, nasıl bir performans sergileyecekleri ise röportajda gizli. Yani, biraz beklemeniz gerek! Şimdiden takvimlerinizde, reminderlarınızda işaretlemeniz gereken gün, tekrar ediyorum, 30 Nisan! Refresh the Venue'de hem Rock'n Dark 2010 macerasını sonlandıracağız -ki inanılmaz bir heyecan- hem de bu iki ismin muhteşem olacağına emin olduğum performansını izleyeceğiz!
Kaçırısanız, üzülürsünüz!
https://hcfan.forum.st

Anneke van Giersbergen & Hayko Cepkin! Aynı Sahnede! - Birsen Birdir / 07.04.2010
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anneke ve Hayko CEPKİN Düeti / 07.04.2010
» Hayko Cepkin: 08.04.2010 Ezber Bozan Seminerlerinde 'Hayko Cepkin'
» Hayko'dan sahnede lazer gösterisi - Yeni Asır Gazetesi / 18.04.2010
» Anneke & Hayko: Bu Final Kaçmaz! - Rock'N Dark 2010 / 07.04.10
» Hayko Cepkin Pes 2010'da