HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HcFan

HcFan Hayko Cepkin hakkında paylaşımlar bulabileceğiniz bir platform.

AnasayfaAna SayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

3.Albüm Röportajı

YazarMesaj
Hayko Cepkin

Hayko Cepkin

3.Albüm Röportajı Empty
MesajKonu: 3.Albüm Röportajı   3.Albüm Röportajı Icon_minitimeSalı Mart 09, 2010 2:42 pm

Yeni albümünüz ne zaman çıkıyor?

Şarkılar hazır. Martda çıkacak. Bu defa enstrümanlarla adam gibi kaydedilecek. Şirketim "Aman kendi başına bir şey yapma, bu sefer stüdyoyu ayarlıyoruz" diyor zaten. Ama yüzde 70'i yine evde hazırlanacak.

"Hatunlara şarkı yaptığımda ortaya berbat şeyler çıktı"

Konserinize gidenler sahnede "süper" olduğunuzdan bahsediyor. Orada kendinizi nasıl hissediyorsunuz da bu kadar havaya giriyorsunuz?

Savaştaymışım gibi hissediyorum. Tüm hırsım sahnede ortaya çıkıyor. "Sakin Olmam Lazım" ilk çıktığında parçalarımı aşk şarkıları sandılar. Oysa hiçbiri değildi. Pek çok kimse onların aşk şarkısı olmadığını ancak konserlerimde anladı. Hayatımda bir kez bile bir kadına şarkı yapmadım.

Birine çok tutulmadınız diye mi aşk şarkısı çıkmadı sizden?

Yok, ondan değil. Hatun üzerinden yola çıkıp şarkı yapmaya çalıştığım zaman ortaya berbat şeyler çıktı. İlk bestelerim genelde böyleydi. Kötü ve samimiyetsiz. Sonra baktım ki aslında sorun bende. Kendime söylemem gerekenleri şarkı yaptım.

"Saçlarım siyah olacak"

Hayko Cepkin "Yeni albümün konsepti korku üzerine. Saçlarımı da konsepte uygun olarak siyaha dönüştüreceğim. Ve uzatacağım" diyor.
https://hcfan.forum.st

3.Albüm Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Salsa Dergisi Röportajı
» Müslüm Baba & HC Röportajı
» Konu: Hayko Cepkin röportajı (HÜRRİYET - KELEBEK)
» Hayko Cepkin Röportajı ! "Müzik Timi"
» Genelde üçüncü seçilenler albüm yapar