HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HcFan

HcFan Hayko Cepkin hakkında paylaşımlar bulabileceğiniz bir platform.

AnasayfaAna SayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sözleşme yenileme ( BJK )

2 posters
YazarMesaj
Tue

Tue

Sözleşme yenileme ( BJK ) Empty
MesajKonu: Sözleşme yenileme ( BJK )   Sözleşme yenileme ( BJK ) Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 9:33 pm

BJK Yönetim Kurulu’ndan Açıklama

Değerli teknik direktörümüz Mustafa Denizli’nin sözleşmesini 1 yıl daha uzatan Yönetim Kurulumuz’un açıklamasıdır;

“Teknik Direktörümüz Sayın Mustafa Denizli’nin sözleşmesi 1 yıl daha uzatılmış, 1 Haziran 2010 - 1 Haziran 2011 yılını kapsayan yeni sözleşme imzalanmıştır.

Futbol yönetimi hususunda her fırsatta istikrardan yana olduğunu ifade eden Yönetimimiz, lig ve saha sonuçlarından bağımsız olarak, Futbol A Takımımız’ın sorumluluğunu Türk futbolunun yetiştirdiği ender değerlerden biri olan Sayın Mustafa Denizli hocamıza emanet etmiştir.

Sayın Mustafa Denizli hocamızın görevinde kendisine başarılar diler, kararımızın Beşiktaş’a ve Türk Futbolu’na hayırlı olmasını dileriz.

Bu vesileyle, hocamıza kulübümüzün ekonomik koşullarını göz önüne alarak, maddi anlamda yapmış olduğu fedakarlık nedeniyle de teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,”

BJK Yönetim Kurulu
dedex34

dedex34

MesajKonu: Geri: Sözleşme yenileme ( BJK )   Sözleşme yenileme ( BJK ) Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 10:43 am

Çok İyi OLmuş İnşallah Daha Büyük İşler Başaracağız...
Tue

Tue

MesajKonu: Geri: Sözleşme yenileme ( BJK )   Sözleşme yenileme ( BJK ) Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 7:44 pm

Amin...

Sözleşme yenileme ( BJK )
1 sayfadaki 1 sayfası