HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Üye Ol / Giriş Yap
HcFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HcFan

HcFan Hayko Cepkin hakkında paylaşımlar bulabileceğiniz bir platform.

AnasayfaAna SayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ronaldo'dan Messi esprisi

YazarMesaj
cepkin.43

cepkin.43

Ronaldo'dan Messi esprisi Empty
MesajKonu: Ronaldo'dan Messi esprisi   Ronaldo'dan Messi esprisi Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 2:09 pm

Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo, kendisiyle Barcelona'nın Arjantinli futbolcusu Lionel Messi arasında farklar bulunduğunu söyledi.

Ronaldo'dan Messi esprisi Ronames.hlarge

Cristiano Ronaldo, kendisi ile kıyaslanan Messi'yi ve El Clasico'yu değerlendirdi.

"Ben ondan farklıyım" diyen ve "Ondan daha uzun ve kalıplıyım" şeklinde espri yapan Ronaldo, "Herkes Messi'den bahsediyor, ama sadece onunla ben oynamayacağız. Bu bireysel bir düello değil. Messi tek başına oynamıyor. Takım arkadaşları da övgüyü hak ediyor. Futbolu bilenler neyi kastettiğimi anlar" ifadelerini kullandı.

Ligde 25 gol atan Messi'nin çok iyi bir sezon geçirdiğini ve her zaman en iyi oyunculardan biri olacağını belirten Portekizli yıldız, "Ben de İspanya'daki ilk yılımda iyi iş başardım. Yıllar geçtikçe kendimin de en iyiler arasında yer alacağıma eminim" diye konuştu.

Ronaldo, El Clasico'yla ilgili ise "Çok iyi bir maç olacak. Kazanacağımızdan eminim. Ama maçı kaybedip şampiyonluğu kazanmayı tercih ederim" dedi.

Ronaldo'dan Messi esprisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Messi ile Ronaldo'nun milyon Euro'luk savaşı
» "Messi'nin 4 gol atmasına gerek yok"